8
leden
2014

Lyžařský výcvik – 3. den

Kategorie: Škola

Všechny nás probudilo klepání na dveře od pana učitele Liberdy. Když jsme se probudili, šli jsme na snídani, kde na nás čekal švédský stůl.

Dosnídali jsme a vypravili se zalyžovat si. Pokročilejší „lyžaři“ jeli na těžší svah a my začátečníci jsme jeli na lehčí, ale pro nás stejně těžký. Po dlouhé a vyčerpávající jízdě jsme měli zasloužený oběd. Po obědě jsme měli chvilku oddychu, ale poté jsme šli zase na sjezdovku. Začátečníci se naučili dělat oblouky a někteří používat hůlky a pokoušeli se nepadat. Pokročilým to šlo všem dobře. Když jsme dojedli večeři, promítali jsme si fotky z předchozího i dnešního dne. Těšíme se na zítřek a pokusíme se usnout i s bolavým tělem.

Klára Bartoňová, Leona Ondrejková

Fotografie k článku

IMG_3474.jpg IMG_3481.jpg IMG_3491.jpg IMG_3513.jpg IMG_3522.jpg IMG_3524.jpg IMG_3532.jpg IMG_3546.jpg IMG_3553.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter