6
leden
2014

Lyžařský kurz - 1. den

Kategorie: Škola

Konečně jsme se dočkali lyžáku. Dnes dopoledne jsme se všichni (7. A, 7. B) sešli o půl dvanácté před naší školou.

Stěží jsme naše „lehoučké“ batůžky nastrkali do autobusu. Cestou jsme si povídali co jsme dostali pod stromeček. Cesta utekla rychle. Když jsme dorazili k naší Kyčerce, ubytovali jsme se a poté následovalo seznámení s vesnicí formou procházky. Po procházce jsme měli dvě hodiny volna pro sebe. Následovala výborná večeře. Když jsme dojedli, pan psycholog si pro nás připravil moc zábavné hry. Zhruba v osm jsme se rozešli do svých pokojů a kluci hráli v herně pinpong. Večerka byla v deset. Umyli jsme si zuby, osprchovali se, lehli si do postýlky a v klidu usli. Vsadila bych se, že polovině žáků se zdálo o hezky stráveném dni.

Terezie Poledníková, Nikola Kubínová

Fotografie k článku

IMG_3227.JPG IMG_3240.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter