4
prosinec
2013

Velký úspěch našich žákyň v celostátní výtvarné soutěži

Kategorie: Škola

Žáci celého II. stupně, a také někteří žáci z I.stupně, tvořili v hodinách výtvarné výchovy obrázky týkající se třídění odpadu.

Tato celostátní výtvarná soutěž s ekologickým zaměřením, které jsme se zúčastnili, měla název "Obrázky pro Tondu".  Jak jsem byla informována, firmě EKO - KOM a.s., organizátorovi tohoto projektu, došlo celkem pět a půl tisíce obrázků. V této obrovské konkurenci, v jednom z dvanácti témat "Barevné kontejnery na ulicích - jaro", obsadily žákyně Glorie Grunwaldová a Adéla Truchlá z 8. A skvělé 1. místo, a tak získaly pro celou svoji třídu jednodenní školní výlet do 50 km dle vlastního výběru.

Ocenění náleží také dalším našim pěti žákům, kteří se ocitli mezi padesáti finalisty celé soutěže. Byli to: Jiří Trčka, Monika Davidová, Terezie Poledníková (všichni 7. B), Kristýna Kolářová z 9. B a Kateřina Suchánková z 8. B

Gratuluji a děkuji  těmto žákům za výbornou reprezentaci školy, ale také všem ostatním, kteří se soutěže zúčastnili.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter