24
listopad
2013

Změna u zájezdu „Metropolitní Londýn a univerzitní Oxford“.

Kategorie: Škola

Změna termínu zájezdu do Anglie! Nový termín: 22. - 26. 6. 2014.

Protože se CK Školní zájezdy nepodařilo u smluvního partnera zajistit ubytování v Anglii v původně plánovaném termínu, dochází ke změně termínu poznávacího zájezdu na 22. – 26. 6. 2014.

V případě, že s novým termínem, vážení rodiče, nesouhlasíte a přejete si zrušit předběžnou přihlášku svého dítěte, pošlete zprávu na mail: svrckova@zsalsova.cz.

Mlčení budeme považovat za Váš souhlas s novým termínem.

Ostatní zůstává v platnosti.

Upozorňujeme, že do Velké Británie je možné vycestovat s platným cestovním pasem nebo s platným občanským průkazem se strojově čitelným kódem (dle pokynů Ministerstva zahraničních věcí). Více informací v příloze Cestovní doklady.

CK nabízí možnost připojištění účastníků – Sdružené cestovní pojištění pro cesty a pobyt, které zahrnuje pojištění storna zájezdu v případě onemocnění, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, pojištění zavazadel a úrazové pojištění. Jeho výše činí 170 Kč/osoba do 18 let. V případě zájmu budeme pojistné vybírat u druhé splátky.
Pojistné podmínky cestovního pojištění najdete v příloze této zprávy.

Ke stažení je Vám v příloze této zprávy k dispozici také dopis CK rodičům, rozpis trasy cesty do Velké Británie, Všeobecné podmínky CK  do Velké Británie a Pojištění CK proti úpadku.

Děkujeme za Vaši spolupráci.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter