25
červen
2013

Divadlo pro děti MŠ

Kategorie: Škola

Žáci  5.A třídy navštívili v pátek 21. června 2013 Mateřskou školu na ulici Záhumenní v Kopřivnici a dětem v předškolním oddělení předvedli krátký program.

Většina žáků nacvičila divadelní představení Zvířátka a loupežníci na motivy pohádky Zvířátka a Petrovští od bratří Grimmů a mnozí si i vytvořili nebo vypůjčili krásné kostýmy. Pořad provázeli dva komentátoři a dva klauni, kteří děti  motivovali  k pozornému sledování pohádky. Dětem MŠ se představení líbilo a  nakonec je čekala sladká odměna za správně zodpovězené otázky.

Fotografie k článku

Fotky.JPG Fotky2.JPG Fotky3.JPG Fotky4.JPG Fotky5.JPG Fotky6.JPG Fotky7.JPG MS.JPG Fotky3.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter