24
červen
2013

Další výsledky výtvarných soutěží

Kategorie: Škola

V závěru školního roku jsme se koněčně dověděli výsledky zbývajících výtvarných soutěží, kterých se naši žáci zúčastnili.

 "Česko mýma očima aneb vzkaz pro mého kamaráda z Norska", to byl název, a zároveň  téma celostátní výtvarné soutěže. Pořádalo ji Občanské sdružení Kulturní mosty a město Žďár nad Sázavou. Z jednoho a půl tisíce obrázků se Kateřina Žárská  z 8. A dostala mezi 30 finalistů.

Výtvarnou soutěž "Stop rasismu" pořádala ZŠ Štramberská. Na vernisáži výstavy této soutěže byly oceněny obrázky z každé kopřivnické školy, z té naší to byli konkrétně na 1. místě Štěpán Chvatík, Petr Marek, Petr Tuček a Jan Hanzelka z 9. B, na 2. místě Petr Hala, Jiří Liška a Dominik Hykl z 9. A, na 3. místě Gabriela Holcová z 9. A a oceněno bylo rovněž kolektivní dílo třídy 5. A.

Fotografie k článku

g 168[1].jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter