29
květen
2013

Úspěchy v matematických soutěžích

Kategorie: Škola

Poslední měsíce byly bohaté na okresní i krajská kola matematických soutěží. Přestože je konkurence vysoká a úlohy jsou náročné, nenechali se žáci naší školy zastrašit. A zde jsou jejich úspěchy.

Daniel Komárek (7. B) obsadil 3. - 4. místo v okresním kole Matematické olympiády a také se stal úspěšným řešitelem okresního kola Pythagoriády (5. - 6. místo).

Kateřina Žárská (8. A) dosáhla na okresní úrovni až na 1. místo v soutěži Matematický klokan (kategorie Kadet), velmi úspěšná byla v okresním kole Pythagoriády (3. místo) a také se stala úspěšnou řešitelkou Matematické olympiády (8. – 9. místo).

Roman Juřena (8. B) byl úspěšným řešitelem okresního kola Matematické olympiády (12. - 14. místo).

Štěpán Chvatík (9. B) reprezentoval školu v okresním kole Matematické olympiády, kde obsadil 4. - 7. místo a postoupil tak až do krajského kola, kde se také stal úspěšným řešitelem (28. - 29. místo). Dalším Štěpánovým úspěchem je 2. místo na okresní úrovni v Matematickém klokanovi (kategorie Kadet).

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter