23
květen
2013

Co děláme ve školní družině? Kamarádíme se!

Kategorie: Aktivity školní družiny

Ve středu 22. května jsme navštívili děti ze ZŠ Motýlek.

Na základě tématického motivačního rozhovoru s názvem "Nejsme všichni stejní" jsme se seznámili s pojmem: děti s hendikepem. Vyprávěli jsme si o tom, co to znamená a jak se k těmto dětem chovat a pomáhat jim. A tak jsme se vypravili na kamarádskou návštěvu za dětmi ze ZŠ Motýlek. A protože se na návštěvu nechodí s prázdnou, vyrobili jsme koláž jako dekoraci na stěnu a přinesli novým kamarádům také něco sladkého na zub. Strávili jsme chvíli hraním a nabídli jsme "tetám" spolupráci na jejich akcích. Těšíme se na další setkání…

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter