14
květen
2013

8. A na výletě v Praze

Kategorie: Škola

Dne 9. 5. vyrazila 8. A na školní výlet do hlavního města Prahy. Výlet se nám moc líbil, počasí nám přálo a přivezli jsme si spoustu zážitků. Všem zúčastněným patří velké poděkování za pohodový a bezproblémový průběh výletu.

Vyrazili jsme z Kopřivnice v 5 hodin ráno, abychom dne co nejvíce užili. Čtyřhodinová cesta vlakem nám nakonec rychle utekla, do centra města jsme se dostali už před polednem. Za celý den jsme stihli projít skoro všechna zajímavá pražská místa, některá i méně známá: Prašná brána, Václavské náměstí, Havelský trh, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Karlův most, Pražský hrad s katedrálou sv. Víta, Vojtěcha a Václava, Petřín (zde bylo možno navštívit rozhlednu a také zrcadlové bludiště) a kolem chrámu Panny Marie Vítězné, kde se nachází Pražské Jezulátko, jsme se vrátili zpět na Václavské náměstí. Zde jsme si dali dvouhodinový rozchod, který všichni využili po svém. Utahaní celodenním pochodem jsme v podvečer nastoupili do vlaku směr Kopřivnice a vyrazili na cestu domů.

Fotografie k článku

DSC_0026.JPG DSC_0036.JPG DSC_0037.JPG DSC_0046.JPG DSC_0059.JPG DSC_0079.JPG DSC_0088.JPG DSC_0091.JPG DSC_0103.JPG DSC_0109.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter