21
duben
2013

Úspěch v soutěži Mladý programátor

Kategorie: Škola

Dne 27. 3. 2013 se nejšikovnější programátoři 6. a 9. ročníků zúčastnili regionálního kola celostátní soutěže Mladý programátor 2013. Žáci naší školy Jan Demel a Marek Spanyik získali ve své kategorii krásné 2. místo a postupují do celostátního kola.

Regionální kola probíhala současně v Praze, v Českých Budějovicích, v Bílině a v Kopřivnici. Naše škola se ujala organizace regionálního kola pro celou Moravu. Soutěž probíhala hladce a po ukončení soutěže byly programy všech soutěžících zaslány do Prahy ke společnému vyhodnocení.

Soutěže se zúčastnili také nejlepší programátoři ze 6. ročníku. I přes to, že programují teprve půl roku a do soutěže šli sbírat především zkušenosti, podařilo se Jakubovi Kocourkovi a Pavlovi Tanhäuserovi získat ve své kategorii pěkné 4. a 5. místo.

Všem žákům gratulujeme a postupujícímu týmu přejeme hodně štěstí v celostátním kole.

Fotografie k článku

1.jpg 4.jpg 5.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter