3
duben
2013

Beseda ve školní družině

Kategorie: Aktivity školní družiny

Ve středu 3. 4. 2013 jsme ve školní družině přivítali pana Romana Bartáka, který pro děti připravil besedu na téma „Živočichové v okolí Kopřivnice“ s promítáním pomocí dataprojektoru.

Pan Barták promítal obrázky živočichů, které děti mohou vidět při procházkách v okolí Kopřivnice, Štramberku, v Hukvaldské oboře či v Beskydech. Poutavě a zajímavě o nich vyprávěl, děti samy přidávaly své zážitky. Jako dárek dostaly děti papírovou skládanku s tématy Les, Pole, Louky a Rybníky. Jen co se počasí umoudří, pan Barták nám slíbil turistickou přírodovědnou vycházku k Lichnovským rybníkům spojenou s pozorováním živočichů, o kterých na besedě vyprávěl.

Fotografie k článku

DSCN1593.JPG DSCN1595.JPG DSCN1596.JPG DSCN1598.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter