3
duben
2013

Program pro děti z MŠ Záhumenní

Kategorie: Škola

Na úterý 2. 4. 2013 připravily dívky z 8. A veselý aprílový program pro děti z MŠ Záhumenní.

Šest dívek (K. Kurková, E. Pexová, P. Pikulíková, N. Polášková, K. Pustějovská a T. Zajícová) v kostýmech pohádkových bytostí strávilo jedno dopoledne s dětmi předškolního věku. Děvčata nechtěla být pouze pozorovatelkami v MŠ, proto připravila pro děti program složený z dětských her, krátké pohádkové scénky a olympijského soutěžení. Před poledním spánkem přečetly dětem příběh z knížky a tím ukončily svoje setkání s dětmi.

Dívkám patří poděkování za iniciativu a připravený program.

Fotografie k článku

P4021045.JPG P4021048.JPG P4021051.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter