25
březen
2013

Chlapcům z 5. B se podařilo vylepšit prostory školy

Kategorie: Škola

Vše začalo tím, že pět chlapců z 5. B (Jan Toman, Jiří Toman, Jakub Holenda, František Kazlepka a Tomáš Matula) přišli s návrhem doplnit některé společné prostory školy zrcadly.

Chlapci na Barborkovém jarmarku prodali keramické výrobky, které ve svém volném čase vyrobili a rozhodli se takto získané peníze investovat do nákupu zrcadel. Pomocnou ruku při realizace této akce podala p. u. Dorazilová, která zrcadla zakoupila. Žáci devátých tříd zrcadla v předmětu Technické práce pod vedením p. u. Liberdy zarámovali. Na estetické stránce se opět podílela p. u. Dorazilová, protože s dětmi rámy zrcadel výtvarně doladila. Poslední úkol čekal p. školníka Stoklasu, který zrcadla umístil na vybraná místa.

Všem, kteří se podíleli na realizaci této záslužné akce, patří poděkování.

Fotografie k článku

P3211037.JPG P3211039.JPG P3211040.jpg P3211042.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter