22
únor
2013

Zeměpisná olympiáda, kategorie C

Kategorie: Škola

Tento týden se uskutečnila také zeměpisná olympiáda v kategorii C. Již jako tradičně se měření znalostí v této kategorii zúčastnilo nejvíce mladých zeměpisců, neboť je určena pro žáky 8. a 9. ročníků dohromady. Vítězně z tohoto klání vyšel Jan KOLLÁRIK ze třídy 9. B, který postupně v oddílech obecná sociální geografie, Česká republika a Evropa prokázal největší vědomosti.

Velký dík ale patří všem těm, kteří se školního kola zúčastnili a porovnali si své znalosti s konkurencí napříč 8. a 9. ročníkem. Zároveň bych chtěl popřát krásné a pohodové prožití jarních prázdnin a načerpání nových sil všem žákům a pracovníkům naší školy.

POŘADÍ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH ŘEŠITELŮ:

1. Jan KOLLÁRIK, 9. B
2. Gabriela HOLCOVÁ, 9. A

3. Markéta HUBKOVÁ, 9. A
4. Marek SPÁNYIK, 9. B
5. Dominik HYKL, 9. A
6. Alžběta KUČEROVÁ, 9. A

(tučně zvýraznění žáci mají na základě svého výsledku přednostní právo reprezentovat naši školu v okresním finále, které se uskuteční ve čtvrtek 14. března v Novém Jičíně)

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter