19
únor
2013

Školní kolo zeměpisné olympiády

Kategorie: Škola

Dnes se na naší škole uskutečnilo školní kolo zeměpisné olympiády 2012/2013 pro kategorii B (žáci 7. ročníku). V této kategorii se zúčastnilo celkem 23 dobrovolníků, kteří si vyzkoušeli své znalosti z následujících okruhů: Afrika, Austrálie a Oceánie, Evropa a Amerika. Tímto bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za projevený zájem a nadšení pro věc.

Jediným úspěšným řešitelem (bylo potřeba získat alespoň 60% z celkového počtu bodů), a tudíž zaslouženým vítězem, se stal Jan TRČKA ze třídy 7. B, který si tak zajistil právo reprezentovat nás také v kole okresním.

Pořadí nejlepších:
1. Jan TRČKA, 7. B
2. Metoděj KAZLEPKA, 7. A
3. Daniel KOMÁREK, 7. B
4. Anna POSPÍŠKOVÁ, 7. A
5. Anna ŠKARKOVÁ, 7. B
6. Tereza PROCHÁZKOVÁ, 7. A

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter