1
květen
2006

Klávesnice, myš - výuce jsou blíž!

Kategorie: Škola, Projekt: Klávesnice, myš - výuce jsou blíž!

Cíl projektu

  1. Vytvoření a ověření metodiky využití počítačů, výukových programů a interaktivní tabule ve výuce na 1. stupni ZŠ ve vzdělávacích oblastech Jazyk a jazyková komunikace, Matematika a její aplikace, Člověk a jeho svět, Umění a kultura, Člověk a zdraví, Člověk a svět práce.
  2. Vytvoření a ověření výukových objektů (obrázky, popsané fotografie, texty, tabulky, prezentace, videa) využitelných ve výuce na 1. stupni ve výše uvedených vzdělávacích oblastech.
  3. Příprava výuky ve vzdělávací oblasti Informační a komunikační technologie na 1. stupni ZŠ - vytvoření časového a tématického plánu, příprava podkladů a pomůcek pro výuku, tvorba metodiky výuky, ověření v zájmovém útvaru ve 4. nebo 5. ročníku.

Odkaz na starší stránky projektu.

                                                         Ing. Jiří Sumbal

Soubory k článku

Leták 0706P2006.pdf

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter