11
leden
2013

Skvělý úspěch florbalistek

Kategorie: Škola

Výborného úspěchu a celkového vítězství dosáhly naše florbalistky 1. stupně, když v krajském finále porazily všechny svoje soupeřky (6 družstev svých vrstevnic z celého Moravskoslezského kraje).

Díky tomuto výsledku se naše mladé hráčky probojovaly do celomoravského finále, kde se utkají s nejlepšími celky z ostatních moravských krajů. Nejúspěšnější týmy z tohoto klání se pak střetnou v republikovém finále, které se uskuteční v hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Přejme tedy našim reprezentantkám, aby se do tohoto finále probojovaly a využily v něm poté výhody téměř domácího prostředí i publika.

Fotografie k článku

Vyhlašování výsledků 1

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter