5
prosinec
2012

Olympiáda v českém jazyce

Kategorie: Škola

V měsíci listopadu proběhlo školní kolo OČJ, kterého se zúčastnilo 12 soutěžících, žáků 8. a 9. ročníku. Poměrně obtížné úkoly neprověřoují pouhé školní vědomosti z češtiny. Jejich úspěšné vyřešení předpokládá také bohatou slovní zásobu, jazykové cítění a přesné a logické uvažování. Nedílnou součástí soutěže je i slohová část. Letos zpracovávali soutěžící text na téma "Za to ti patří dík!"

Výsledky:

  1. Johanka Truchlá  (IX. A) -  21 bodů
  2. Karolína Krhutová (VIII. A) - 20 bodů
  3. Alžběta Kučerová (IX. A) a  Markéta Hubková (IX. A) - 19 bodů
  4. Nikola Polášková (VIII. A) - 18 bodů
  5. Gabriela Holcová (IX. A) - 17bodů
  6. Jan Kollárik (IX. B) - 14 bodů

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter