1
květen
2012

Přehlídka technických profesí

Kategorie: Škola

Ve dnech 25. – 26. dubna 2012 se ve sportovní hale VOŠ, SOŠ a SOU v Kopřivnici konala přehlídka technických profesí s názvem „Řemeslo má zlaté dno“.

Této přehlídky se ve čtvrtek 26. dubna zúčastnili i žáci 8. ročníku naší školy, kteří se budou v příštím školním roce rozhodovat o svém budoucím povolání. V hale se žáci mohli seznámit s profesemi, které jsou na trhu práce stále žádoucí. VOŠ, SOŠ a SOU v Kopřivnici, SŠ Šenov a Gymnázium a SPŠ elektrotechniky a informatiky z Frenštátu pod Radhoštěm představily názornými ukázkami profese, kterým se na těchto školách mohou žáci vyučit – zámečník, autotronik, programátor CNC strojů, svářeč, truhlář, instalatér, zedník, tesař, elektrikář apod. Cílem této akce bylo motivovat žáky právě ke studiu technických profesí, kterých je na trhu práce neustálý nedostatek.

Fotografie k článku

018.JPG 019.JPG 020.JPG 022.JPG 030.JPG 019.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter