27
duben
2012

McDonald's Cup 2012

Kategorie: Škola

McDonald's Cup je celorepublikový turnaj v kopané pro žáky I. stupně základních škol.

V Kopřivnici se okrskové kolo této soutěže konalo na základní škole dr. Milady Horákové. Hrálo se na novém hřišti této školy, a tak si naši reprezentanti mohli vyzkoušet, jaké je to hrát fotbal na umělém trávníku. Družstvo starších 4. – 5. třída hrálo ve středu 18. 4. 2012 a obsadilo v nabité konkurenci 3. místo. Mladší 1. – 3. třída hráli o týden později, a také skončili na 3. místě. Děkujeme všem klukům za vzornou reprezentaci naší školy.

Fotografie k článku

McDonalds Cup 1.-3. trida.JPG McDonalds Cup 4.-5. trida.JPG

Soubory k článku

McDonald 2012.doc

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter