23
duben
2012

Projekt dětí ze školní družiny ke Dni Země

Kategorie: Aktivity školní družiny

Skupina dětí z 2. třídy s paní vychovatelkou Laďkou Jaroňovou vyrobili z tříděného odpadu „Ekologický strom“ a mapu světa.

Ke Dni Země se děti připravily velmi poctivě. Během týdne přinášely ze svých domovů tříděné obaly z odpadků, kterých byly dohromady plné dvě tašky. Tříděný odpad děti vysypaly na hromadu a s nadšením se pustily do sestavování ekologického stromu, na kterém ukázaly, jaký odpad zůstane z nákupu pamlsků. Sami si hlasováním vybrali jméno pro svůj strom. Vyhrál „Odpaďák“. Ze zbytků reklamních letáků děti vyrobily smějící se sluníčka a PET lahve využily na výrobu veselých chobotniček. Celý projekt se u dětí setkal s nadšením a také překvapením, co vše lze zhotovit z tříděného odpadu.

Fotografie k článku

P4234356.JPG P4234359.JPG P4234367.JPG P4234377.JPG

Diskuze

Zatím nebyl vložen žádný příspěvek...
vstup do diskuze
Jméno musí být vyplněno
Text musí být vyplněn

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter