2
květen
2023

Pozvánka na vernisáž “Lidská práva”

Kategorie: Škola

Žáci osmých tříd připravili ve vestibulu MÚ Kopřivnice výstavu pod názvem “Lidská práva”, která bude probíhat od 28.4.2023 po celý následující měsíc. Výstava bude oficiálně zahájena vernisáží.

Srdečně jste zváni na vernisáž výstavy žáků osmých tříd, která se uskuteční 9.5.2023 v 10.15 hodin, a to ve vestibulu MÚ v Kopřivnici. Vernisáž zahájí vybraní žáci osmých tříd ve spolupráci s vedením města, kteří v rámci školního projektu Světové školy vytvořili soubor plakátů na téma “Lidská práva”. 

Prostřednictvím této výstavy chtějí žáci připomenout návštěvníkům úřadu lidská práva, jež by neměla být u nikoho opomíjena. Sami žáci se zapojili v průběhu tohoto školního roku do aktivit podporující lidskou důstojnost seniorů, handicapovaných dětí nebo osob bez přístřeší. Vedle vystavených výtvorů je možné shlédnout právě i přehled jejich činnosti spolu s fotkami.

Žákům za realizaci všech těchto aktivit pod vedením paní učitelky B. Tembo a D. Holubové během tohoto školního roku děkujeme. 

 

Fotografie k článku

VERNISAZ.pdf

Soubory k článku

VERNISÁŽ.pdf

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter