29
březen
2023

Grant O2 Chytrá škola

Kategorie: Škola

Loga

Naše škola získala grant v rámci programu O2 Chytrá škola na rok 2023. Hlavním cílem je zlepšit digitální gramotnost žáků, rodičů a i pedagogů.

Dílčím cílem u žáků - snížit nárůst kyberšikany mezi žáky ve školním i mimo školním prostředí propojením kvalitního preventivního programu s výukou ve škole. Jedním z cílů u pedagogů a rodičů je zlepšit orientaci v kybernetické bezpečnosti a kyberprostoru. 
 
Pro vyučující připravujeme pořádat workshopy zaměřené na práci s novými robotickými pomůckami vhodnými do výuky nejen nové informatiky, ale i do ostatních předmětů (matematika, fyzika, přírodopis a další).
 
Více informací o projektu naleznete na stránkách: https://o2chytraskola.cz/grantovy-program/skoly
 

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter