20
únor
2023

Setkání učitelů ZŠ Alšova k projektu Jdeme dál

Kategorie: Škola, Projekt: Jdeme dál

Loga

Poslední setkání k projektu proběhlo 6. 2. 2022.

Zúčastnilo se jej celkem 24 zaměstnanců. Po přivítání účastníků paní Markéta Hanzelková pokračovala prezentací ke stínování na ZŠ Štefana Šmálika v Tvrdošíne na Slovensku, kterého se v lednu za naši školu zúčastnili celkem tři vyučující. Její sdílení zkušeností s přítomnými doplnily také kolegyně ze stínování, paní Petra Hanzelková a Dana Holubová.

Po této části shrnula výsledky projektu jeho koordinátorka, paní Veronika Zvaríková. Ta následně zúčastněným rovněž předala informace z webináře k podávání žádosti o finance pro akreditované školy. Po velmi dobrých zkušenostech, které škola získala nejen v tomto, ale i v předchozích projektech, se chce naše škola do projektů v rámci programu  Erasmus+  zapojovat i v dalších letech. 

Za obsah  sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.

 

Fotografie k článku

IMG-0957.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter