14
prosinec
2022

English speaking competition

Kategorie: Škola

V týdnu od 5. - 9. prosince se konalo školní kolo anglické konverzační soutěže. Zúčastnilo se celkem 49 žáků ve dvou kategoriích - kategorie I.A (6. a 7. ročník) a kategorie II.A (8. a 9. ročník). Soutěž měla tři části - na začátku se soutěžící krátce představili, poté popsali tématický obrázek a na závěr popovídali  o jimi předem zvoleném tématu. Hodnocení bylo zaměřeno na použití správné gramatiky, šíři slovní zásoby a samotný projev. 

Celkové umístění: 

6.A

1. Nikola Řezníčková

2. Lukáš Melčák

3. Nela Řezníčková a Karolína Bergerová 

6.A

1. Martin Kačer

2. Jonáš Kopřiva

3. Karolína Pařilová

7.A

1. Daniel Koutník

2. Ondřej Huk

3. Matěj Kocián

7.B

1. Jiří Zátopek

2. Michal Guman

3. Martin Vaverka

8.A,B

1. Gabriela Bajerová

2. Nikol Chytilová

3.Karolína Kneblová

9.A

1. Adriana Marková

2. Barbora Lacinová

3.Marek Forch

Mimo soutěžní kategorie školního kola soutěže se také zúčastnil Miky Vana (9.A) a do okresního kola, které se bude konat v únoru 2023, postupuje Daniel Koutník (7.A) a Adriana Marková (9.A). Ještě jednou moc děkujeme všem soutěžícím a také všem učitelům, kteří převzali roli porotců.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter