9
duben
2012

Návštěva Dětského centra

Kategorie: Škola

V pondělí 2. dubna navštívili žáci 7. ročníku ZŠ a MŠ Motýlek v Kopřivnici. Tato škola se nachází nedaleko naší školy a navštěvují ji zdravotně postižené děti z širokého okolí.

Naši žáci se přišli seznámit s dětmi a pedagogy, aby mohli navázat užší spolupráci v rámci projektu „Žijí mezi námi“, který budou realizovat na sklonku tohoto školního roku. Nejdříve byli srdečně přivítáni paní ředitelkou Mgr. Dagmar Jančálkovou, která je stručně seznámila s chodem školy, s žáky navštěvujícími tento typ zařízení a s druhy jejich postižení.

Potom se všichni v doprovodu jedné z učitelek podívali na práci žáků, na vybavení jednotlivých tříd a relaxačních místností tak, abychom pro tyto handicapované děti mohli zrealizovat společně strávený den. Protože bylo těsně před velikonočními svátky, zúčastnili se sedmáci i tradičních velikonočních dílen, kde si společně s dětmi z centra vyrobili různé velikonoční ozdoby z papíru, pedigu, ozdobili si a ochutnali také kraslice z perníku.

A nyní je na nás, abychom tyto děti něčím překvapili a potěšili!

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter