8
listopad
2022

Výměna zkušeností z projektu Jdeme dál

Kategorie: Škola, Projekt: Jdeme dál

Loga

Dne 1. 11. 2022 se uskutečnilo setkání učitelů ZŠ Alšova.

Učitelé, kteří o letošních prázdninách vycestovali na zahraniční mobility v rámci projektu Jdeme dál, sdíleli své zkušenosti s kolegy a kolegyněmi. V úvodu setkání shrnula koordinátorka projektu jeho průběh od počátku v prosinci 2020. V další části pak účastníci podali informace o svých jazykových kurzech (na Kypru a ve Velké Británii) a také metodických kurzech (v Německu a Velké Británii). Nedílnou součástí byly příklady dobré praxe, které účastníci při svých výjezdech získali a které pomohou i dalším vyučujícím zkvalitnit výuku a motivovat žáky ve výuce.

Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.

Fotografie k článku

JD1.jpg JD3.jpg JD4.jpg JD6.jpg JD5.jpg JD7.jpg JD8.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter