20
červen
2022

Závěrečná schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

Poslední schůzka ŠŽS školního roku 2021/2022 proběhla v pátek 17. 6. 2022 pod vedení Lucie Schindlerové, která hned v úvodu vyzvala všechny přítomné členy k hodnocení nejen poslední akce, ale také k hodnocení všech akcí, které letos proběhly.

Velmi kladně byla hodnocena poslední akce s názvem Pohádkové bytosti mezi námi, další akce jako například Týden lásky, Halloweenský den, Mikuláš, čerti a andělé. Mnohem méně se nám podařilo realizovat tematické dny, proto jsme se rozhodli, že je příští rok nebudeme realizovat v takovém množství. Také se pro malý zájem nepodařilo zorganizovat Přehlídku školních žákovských filmů.

Lucie Schindlerová podala informace z DZ – proběhne anketa Zlatý Ámos, její vyhodnocení se bude konat v pátek 24. 6. během velké přestávky, kde bude vítěz ankety vyhlášen ve vestibulu školy (na toto vyhlášení jsou všichni srdečně zváni).

Na konci schůzky bylo všem aktivním členům poděkováno za celoroční práci a také jsme se rozloučili se členy z 9. ročníku, kteří byli celoroční oporou naší ŠŽS.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter