26
květen
2022

Turnaje ve vybíjené

Kategorie: Škola

Dne 17. 5. se žáci pátého ročníku zúčastnili turnaje ve vybíjené, který se konal na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Na turnaji se výběr chlapců utkal ve třech zápasech proti školám z okolí. Bez jediné prohry obsadil první příčku a zajistil si tak postup do okresního finále.

Okresní finále se uskutečnilo v Novém Jičíně, kde proti sobě stálo šest nejlepších týmů. Děti se po třech odehraných zápasech dostaly až do samotného finále, kde svedly bitvu se ZŠ Fulnek. Zápas byl do poslední chvíle velmi vyrovnaný, proto těsná prohra naše žáky zamrzela. Kromě nově nabytých zkušeností si děti z turnaje odnesly i skvělý sportovní zážitek.

Všem účastníkům vybíjené děkujeme za reprezentaci školy.

Fotografie k článku

tempImageqHBDeA.jpg tempImageq61Fru.jpg tempImagehZvTqA.jpg tempImage0Opcb2.jpg tempImageU7bMYv.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter