9
září
2021

Úvodní schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

Zástupci jednotlivých tříd se sešli ve středu 8. 9. 2021 na úvodní schůzce Školní žákovské samosprávy. Naše první schůzka byla zejména schůzkou seznamovací a plánovací. Podrobnější program setkání je součástí článku.

 
Co jsme projednávali
  • přivítali jsme nové členy ŠŽS (zejména ze třídy 5. A a 5. B), zástupci jednotlivých tříd se navzájem představili a potom byli seznámeni s náplní práce ŠŽS, s povinnostmi a právy jednotlivých členů
  • proběhla volba předsedy (Veronika Polášková - 9. A) a místopředsedy (Lucie  Schindlerová – 9. B)
  • proběhla diskuse k plánovaným aktivitám pro nový školní rok: vzhledem k epidemiologické situaci budeme ze začátku plánovat akce spíše pro třídní kolektivy než pro celou školu, v takovém případě by byly vhodné tematické dny, první tematický den s názvem „Barevný den“ vyhlašujeme na čtvrtek 30. 9. 2021, domluvili jsme se, že o dané akci budeme informovat také spolužáky z I. stupně
  • opět se pokusíme o možnost volit obědy na přání (zatím zástupci tříd zjistí návrhy v jednotlivých třídách)
  • zástupci ŠŽS byli informováni o činnosti Dětského zastupitelstva a případným zájemcům byly poskytnuty informace o konání schůzek DZ (první schůzka se koná v pátek 10. 9. 2021 v 15.30 v DDM)
  • termín další schůzky byl stanoven na pátek 1. 10. 2021
 

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter