31
srpen
2021

Informace pro rodiče žáků 1. ročníku

Kategorie: Škola

Vážení a milí rodiče,

po projednání na dnešní pedagogické radě Vám chceme nabídnout, aby první povinné testování Vašich dětí proběhlo již zítra, tedy za Vaší osobní přítomnosti. Naším cílem je vytvořit co možná nejpřívětivější prostředí tak, aby vše proběhlo hladce, nenuceně a bez jakýchkoliv komplikací. Zároveň můžete být svým dětem v případě potřeby nápomocni i oporou. Prosím promyslete si tuto možnost, zítra bychom to poté společně ve třídě po slavnostním zahájení probrali.

Samotné společné zahájení nového ŠR pro děti 1. ročníku proběhne z důvodu nepříznivého počasí ve velké tělocvičně od 8.00, po příchodu do školy budete samozřejmě instruováni, platí také, že doprovod dětí musí mít při pohybu ve škole řádně nasazen respirátor.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na nastávající spolupráci s Vámi i s Vašimi dětmi.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter