23
březen
2012

Oblastní kolo street hockey

Kategorie: Škola

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos přihlásili do turnaje Street hockey, který se hraje v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín. Je určen žákům do 13 let. Turnaj je pod záštitou televize Polar a Moravskoslezského kraje.

Hrají pětičlenná družstva a jeden náhradník.  Náš tým hrál ve složení: Mojmír Jahoda - brankář, David Kofroň, Adam Pindur, Adam Csoka, Lukáš Herblich a Matěj Geryk.

Jako první soupeř nám byla přidělena Základní škola z Lubiny.  Jelikož mají pouze první stupeň - do páté třídy, naši sedmáci měli výraznou herní převahu. Zahájení zápasu nám zpříjemnilo krásné taneční vystoupení dívek ze sedmého ročníku. Hrály se dva zápasy po 15 minutách. Naši žáci vyhráli vysokým rozdílem 17:0 a 14:1.

ČEST PORAŽENÝM A SLÁVA VÍTĚZŮM

Našemu družstvu přeji mnoho úspěchů v dalších bojích a doufejme ve VELKÉ finále V ČEZ Aréně v Ostravě.

Fotografie k článku

IMG_1888.jpg IMG_1816.jpg IMG_1811.jpg

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter