12
červen
2021

Sdělení pro rodiče budoucích prvňáčků

Kategorie: Škola

Vážení a milí rodiče,

podrobné informace o přesunutí schůzky pro Vás a Vaše předškolní děti si můžete přečíst níže po rozkliknutí článku.

Z důvodu současných mimořádných opatření MZČR v oblasti školství a na základě školou nastavených bezpečnostních a protiepidemických opatření nebude možné bohužel uskutečnit plánovanou červnovou informativní schůzku pro předškoláčky, kterou jsme pro Vás připravovali.

Po domluvě s budoucími vyučujícími 1. ročníku (Mgr. Lenka Kořenková - 1.A, Mgr. Ladislava Havranová - 1.B) proběhne tato informativní schůzka, kde se dozvíte vše potřebné včetně chodu školní družiny, v rámci prvního školního dne 1. září 2021 po slavnostním zahájení nového školního roku. Prozatím svým dětem zajistěte: školní aktovku, pouzdro a pastelky, přezůvky s pevnou patou, obuv a oděv do TV (ne cvičky).

Ke stravování ve školní jídelně se můžete přihlásit dne 22.6. v době od 7.00 do 16.00 u vedoucí jídelny paní Babincové. S sebou si přineste 100 Kč na zakoupení čipu a číslo účtu. Pokud se v tento den nemůžete dostavit, domluvte se prosím telefonicky na jiném termínu. Kontakt na paní Babincovou je 556 810 174.

V případě potřeby, nebo pokud budete mít zájem o případnou individuální konzultaci, kontaktujte prosím sekretariát školy.


Za vzniklé komplikace se omlouváme, děkujeme za pochopení a v září se na Vás budeme těšit.

Vaše paní učitelky a vedení školy

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter