22
duben
2021

Cyklus online přednášek

Kategorie: Škola

Třetí přednáškou, tentokrát určenou rodičům, skončil v úterý 20.4.2021 cyklus online přednášek: Jak pracovat s emocemi dětí v období distanční výuky. Připravil je a skvěle vedl náš školní psycholog Mgr. Petr Bilský. Předchozí dvě části na stejné téma proběhly ve dnech 7. a 8.4., a byly určeny vyučujícím prvního a druhého stupně.

Na příští týden pan Bilský připravil další dvě online přednášky, které mohou pomoci hlavně žákům devátých ročníků. Téma zní: Na přijímačky s chladnou hlavou. Žáci 9.A. jsou zváni k poslechu v úterý 27.4.2021 od 17 hodin, žáci 9.B se mohou připojit o den později, tedy ve středu 28.4.2021, také od 17 hodin. Připravte si otázky, určitě na ně v závěru zbude chvilka času :-) Nebojte se ptát na to, co vás zajímá!

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter