26
březen
2021

Zápis do prvních tříd

Kategorie: Škola

kopřivnických základních škol pro školní rok 2021/2022 probíhá v termínu 15. - 22. 4. 2021

Veškeré náležitosti k zápisu naleznete v přílohách pod článkem.

Zápis se uskuteční ve školách zřizovaných městem Kopřivnice v termínu od 15. dubna do 22. dubna 2021 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Proběhne pouze předáním „Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání “nebo předáním „Žádosti o odklad školní docházky“ (včetně další k tomu potřebné dokumentace viz. „Žádost o odklad….“). Po předání „Žádosti o přijetí….“ obdrží zákonný zástupce sms zprávou registrační číslo, pod kterým bude dítě vedeno (GDPR). Předání se může uskutečnit způsoby, které jsou uvedeny v „Informaci k organizaci“. Tyto a všechny další tiskopisy k zápisu jsou umístěny ke stažení pod článkem.  Rodiče, kteří nemají možnost si potřebný tiskopis vytisknout, si ho mohou vyzvednout ve vestibulu školy.

         Rozhodnutí, kterým se vyhoví žádosti o přijetí ke vzdělávání, bude zveřejněno od 23. 4. 2021 na webových stránkách školy a na hlavních dveří školy seznamem uchazečů pod přiděleným registračním číslem. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter