29
prosinec
2020

Distanční výuka a obědy od 4.1.2021

Kategorie: Škola

Vzhledem k přechodu do 5 stupně ukazatele PES dojde v týdnu mezi 4. až 8. lednem 2021 k následujícím změnám:
- od 3. do 9. ročníku se budou žáci vzdělávat pouze distančním způsobem;

- pro 2. stupeň bude opět platný upravený rozvrh zohledňující on-line výuku, který byl používán již v období od 14.10. do 30.11., přičemž on-line výuka bude v dané hodině probíhat vždy pouze po předešlé domluvě učitele s žáky;

- pro žáky 1. a 2. tříd se nic nemění - budou se učit nadále prezenčně dle rozvrhu, fungovat pro ně bude i školní jídelna a školní družina, a to v předvánočním režimu;

- až do odvolání bude samozřejmě uzavřeno 3. oddělení ŠD pro žáky 3. ročníku;

- OBĚDY:
a) pro žáky 1. a 2. ročníku se opět nic nemění, v případě nezájmu o oběd je potřeba si ho odhlásit;

b) všem ostatním strávníkům (tedy včetně žáků 3. - 9. tříd) budou obědy v 1. lednovém týdnu automaticky odhlášeny, v případě zájmu o ně si je žáci musí přes internetový portál přihlásit. POZOR! Žáci distanční výuky si oběd mohou ve škole pouze vyzvednout a předělat do jídlonosiče, není bohužel možné oběd přímo ve škole zkonzumovat (viz příloha). Výdej obědů pro žáky distanční výuky bude probíhat každý den vždy od 13.00 do 13.30.

V týdnu od 4. ledna Vás poté přes Bakaláře a webové stránky budeme s co možná největším předstihem  informovat o dalším vývoji vzhledem k epidemiologické situaci v ČR.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter