2
listopad
2020

Provoz školní jídelny

Kategorie: Škola

- bude zajištěn od středy 4.11. za zvýšených hygienických i bezpečnostních opatření

- k dnešnímu dni jsou všichni žáci automaticky odhlášeni na celý listopad, v případě zájmu o obědy je potřeba si je na jednotlvé dny ručně přes internetový systém přihlásit (pokud máte zájem již o středeční oběd, musíte si ho přihlásit do úterý 3.11. do 10.00, poté Vám to systém již neumožní)

- po dobu obědů bude dohled v jídelně vždy zajištěn pedagogickým pracovníkem, popř. jiným zaměstnancem školy

- výdejní doba obědů: 1. stupeň - od 11.30 do 12.00
                                    2. stupeň - od 12.15 do 12.45

                                   Prosíme o striktní dodržování výše uvedených časů, v opačném případě již žáci do školní jídelny nebudou vpuštěni. Vcházet do školy budou žáci normálně přes hlavní vchod, z jídelny pak budou vycházet bočním vchodem (z jídelny půjdou po schodech dolů).                                     

- v případě jakýchkoliv problémů (např. nemožnost přihlásit se do systému, nezaplacení obědů apod.) kontaktujte vždy prosím přímo paní vedoucí ŠJ, Ing. Janu Babincovou

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter