2
říjen
2020

Důležité organizační informace

Kategorie: Škola

1) Z důvodu konání voleb do krajského zastupitelstva bude v pátek 2. října zkráceno vyučování. Snahou školy je tímto opatřením v co největši míře omezit kontakt mezi žáky a zaměstannci školy s volebními komisaři a s voliči. O konkrétních časech ukončení výuky a nástupu na oběd pro jednotlivé třídy Vás budou přes Bakaláře informovat třídní učitelé. Školní družina bude fungovat bez omezení.

2) Společné třídní schůzky pro zákonné zástupce žáků 2. - 9. ročníku se uskuteční distančním způsobem, kdy Vám základní informace budou sděleny třídními vyučujícími přostřednictvím aplikace Bakaláři. K tomuto preventivnímu kroku jsme se rozhodli přistoupit ve vztahu k nárůstu výskytu onemocnění COVID-19 mezi obyvatelstvem. Po dohodě s učiteli mohou být samozřejmě závažné záležitosti řešeny osobní formou.

vedení ZŠ Kopřivnice, Alšova

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter