18
září
2020

Rozšíření protiepidemického opatření ve škole

Kategorie: Škola

S platností od 18.9.2020 nařizuje Ministerstvo zdravotnictví ČR používání roušky nebo jiné funkční ochrany dýchacích cest (ochranný štít na obličej) ve všech vnitřních prostorách školy, a to po celou dobu pobytu ve škole.

Výjimky:

- učitelé a žáci 1. stupně v době výuky;
- vzdělávací aktivity, při kterých není možné nosit ochranný prostředek (tělesná výchova, zpěv, hra na dechové nástroje);
- doba samotného stravování ve školní jídelně a svačení ve třídě o velké přestávce.

Zároveň doporučujeme všem žákům mít s sebou ve škole dostatečný počet náhradních roušek, v příloze dále naleznete doporučený postup Odborné společnosti praktických dětských lékařů pro zákonné zástupce žáků ve vztahu k onemocnění COVID-19.

Děkujeme Vám za respektování a za dodržování vládních nařízení.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter