12
srpen
2020

První informativní setkání pro rodiče nastupujících prvňáčků

Kategorie: Škola

Kdy?     Čtvrtek 27. 8. 2020 v 15.30 hod.

Kde?     V učebně 141 - budoucí 1. B

Rozdělení žáků do tříd bude vyvěšeno na stránkách školy a na vstupních dveřích do školy v týdnu od 17.8.

V současné chvíli počítáme s tím, že nový školní rok proběhne v běžném režimu, a to včetně chodu školní družiny.

Těšíme se na Vás!          Třídní učitelé Mgr. Ondřej Červenka (1. A),
                                    Mgr. Petra Hanzelková (1. B) a kolektiv školní družiny

Stejně jako jiné akce i tradiční pravidelná setkávání předškoláčků a jejich rodičů s vyučujícími budoucích prvních tříd nebyla na jaře 2020 na naší škole možná. Proto nabízíme rodičům dětí, které nastupují do první třídy na naší škole, možnost zúčastnit se informativního setkání ještě před zahájením školního roku. Nabízíme tak možnost se seznámit s vyučujícími, organizací výuky v prvním týdnu školního roku, s fungováním družiny i stravování dětí na naší škole. První den školy tak může tak být věnován především dětem.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter