16
březen
2012

Hravá strava s Pětkou

Kategorie: Škola

Ve středu 14. 3. se uskutečnil pro žáky 4. a 5. ročníku projekt „Hravá strava s Pětkou“.

Interaktivní program k podpoře zdravé výživy a vyváženého životního stylu byl vytvořen odborníky primární prevence z občanského sdružení Národní síť podpory zdraví . Prostřednictvím zábavné hry na třech stanovištích si děti zopakovaly a rozšířily znalosti o nutnosti zařazovat do jídelníčku zeleninu a ovoce, o pitném  a pohybovém režimu, o stolování, hygieně a bezpečnosti potravin. Program byl doplněn krátkým kvízem. Kromě drobných odměn získali všichni účastníci i informační brožurku pro rodiče „Výživa dětí“.

Tento projekt byl finančně podpořen Nadačním fondem Albert v rámci grantového programu Albert pro zdraví.

Fotografie k článku

Koprivnice.JPG KoprivniceIII.JPG KoprivniceIV.JPG KoprivniceV.JPG KoprivniceVI.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter