16
duben
2020

Zápis do prvních tříd

Kategorie: Škola

kopřivnických základních škol pro školní rok 2020/2021 probíhá od 16. - 30.4.

Veškeré náležitosti k zápisu naleznete v přílohách pod článkem.

Zápis se uskuteční ve školách zřizovaných městem Kopřivnice v termínu od 16. dubna do 30. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Proběhne pouze předáním „Žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání“nebo předáním „Žádosti o odklad školní docházky“ (včetně další k tomu potřebné dokumentace viz. „Žádost o odklad….“). Po předání „Žádosti o přijetí….“ obdrží zákonný zástupce sms zprávou kód, pod kterým bude dítě vedeno (GDPR). Předání se může uskutečnit způsoby, které jsou uvedeny v „Informaci k organizaci“. Tyto a všechny další tiskopisy k zápisu jsou umístěny ke stažení pod článkem.  Rodiče, kteří nemají možnost si potřebný tiskopis vytisknout, si ho mohou vyzvednout ve vestibulu školy v době úředních hodin - pondělí a středa od 8.00 do – 11.00 hodin.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter