březen

Aktualizované informace pro rodiče a žáky

1) Domácí příprava žáků - chtěli bychom požádat rodiče, aby v zájmu všech dohlédli na své děti při plnění domácí přípravy. Děkujeme za pochopení a za Vaši spolupráci.

Zápisy, domácí úkoly, informace o práci s učebnicí a další cvičení budou žáci průběžně dostávat prostřednictvím jejich školního e-mailu a aplikace Bakaláři (záložky Komens a Výuka → sekce Třídní kniha - Domácí úkoly). V obou případech jsou žáci povinni tyto informační kanály každodenně kontrolovat a zadané úkoly plnit.

2) Tipy pro rodiče a děti na domácí vzdělávání a rady lékařů a psychologů, jak zvládat nejen karanténu - viz přílohy pod článkem.

3) Školní zájezd do Anglie - zájezd v dubnovém termínu je ZRUŠEN. V tuto chvíli je předběžně přesunut na jaro 2021 z důvodu vyhnutí se storno poplatkům. Další náležitosti budeme řešit průběžně. Žákům současných 9. tříd bude po dohodě s CK vyplacena finanční kompenzace.

4) Ošetřovné - škola bude i nadále vydávat potvrzení o ošetřovném v úředních hodinách, tj. v PONDĚLÍ a ve STŘEDU od 8.00 do 11.00 hod. Samozřejmě je možné vyřídit tuto žádost také bezkontaktně elektronickou formou prostřednictvím e-mailu sekretariat@zsalsova.cz.

Přejeme všem mnoho sil a zdraví. Držte se!