10
březen
2020

Přehlídka krátkých žákovských filmů

Kategorie: Škola

Nová akce vyhlášená a organizovaná ŠŽS proběhla v naplánovaném termínu před jarními prázdninami. I přes nevelkou účast prezentujících filmů musíme pochválit a ocenit všechny, kteří se na přípravě a realizaci filmů podíleli. Žáci před vlastní projekcí filmu svůj snímek stručně okomentovali a sdělili, co jim při natáčení dělalo největší problémy. Porota sestavená z řad spolužáků a i pedagogů měla velmi těžké rozhodování, protože každý snímek byl originální. Celkovým vítězem se stal snímek s názvem „Sedmáci mají talent“, na jehož realizaci se podíleli žáci ze třídy 7. A.

Fotografie k článku

IMG_1385.JPG IMG_1386.JPG IMG_1387.JPG IMG_1388.JPG IMG_1390.JPG IMG_1397.JPG IMG_1398.JPG

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter