9
říjen
2019

30. výročí sametové revoluce v Kopřivnici

Kategorie: Škola

Město Kopřivnice a Kulturní dům Kopřivnice ve spolupráci se základními školami pořádají pásmo vzpomínkových akcí k připomenutí 30. výročí sametové revoluce (viz soubory k článku - plakát).

Žáci naší školy se podíleli v rámci hodin výtvarné výchovy na výrobě loutky v nadživotní velikosti (naše loutka má představovat symbol lásky), která bude použita při slavnostním průvodu městem 17. listopadu. Pět žáků 9. ročníku se pak ještě zúčastní 23. října zážitkového worshopu s názvem Zítra celá země. Tento workshop se uskuteční na radnici města a jeho účastníci se ocitnou v rolích studentů střední školy těsně po 17. listopadu 1989. Tuto akci pořádá obecně prospěšná společnost Post Bellum (společenství Paměti národa) ve spolupráci s městem.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter