3
říjen
2019

Jazyky bez hranic

Kategorie: Škola, Projekt: Jazyky bez hranic

Prázdniny jsou pro žáky i učitele obvykle dobou odpočinku. Letos to však neplatilo pro tři pedagogy naší školy, kteří se zúčastnili kurzů v rámci programu Erasmus+, spolufinancovaném Evropskou unií.

V termínu 15. 7. - 26. 7. se pan učitel Kočiš vzdělával v jazykové škole Acti Lingua ve Vídni. Mezi dalšími devatenácti pedagogy z Maďarska, Itálie, Polska, Slovenska a USA sbíral nové zkušenosti v metodickém kurzu němčiny, aby po prázdninách aplikoval některé nové metody a získané materiály použil ve své výuce.

Na metodickém kurzu angličtiny v jazykové škole CEC Cork v Irsku se paní učitelka Zvaríková ve stejném termínu učila novým metodám v devítičlenné skupince pedagogů z Německa, Španělska a Slovenska. Také ona získala nové materiály do výuky, které spolu s novými metodami bude ve výuce používat.

Od 15. 7. do 26. 7. zdokonaloval své jazykové kompetence na kurzu angličtiny v jazykové škole CEC Cork v Irsku  pan učitel Štěpán, když předtím absolvoval několikaměsíční jazykovou přípravu doma, aby se jako začátečník v zahraničí mohl domluvit.

Škola i v dalších letech plánuje účast pedagogů, nejen výše uvedených, v projektech v rámci programu Erasmus+.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter