24
červen
2019

Závěrečná schůzka ŠŽS

Kategorie: Škola

Poslední schůzka ŠŽS školního roku 2018/2019 proběhla v pátek 21. 6. 2019 a byla schůzkou hodnotící.

  • Většinu akcí se nám podařilo zorganizovat a realizovat zdárně - velmi kladně byla hodnocena akce s názvem Týden lásky. Mnohem méně se nám podařilo realizovat tematické dny, zejména ten poslední, který měl proběhnout v úterý 18. 6. (některé třídy se vůbec nezúčastnily). Zde se projevilo, že máme velké rezervy ve vzájemné spolupráci všech členů ŠŽS.
  • Dále byly navrhnuty podněty pro práci v novém školním roce: pokračovat v akcích, které se líbily a povedly se realizovat (Den naruby, Mikuláš, čerti a andělé, Týden lásky, Halloweenský den, Týden pro rodinu). Nově byla navrhnuta akce, kterou by připravili zejména žáci 9. tříd (symbolické předávání žezla spojené s aktivitami pro spolužáky na rozloučenou).
  • Zástupci ze třídy 9. A informovali o posledním zvonění, které má proběhnout ve čtvrtek 27. 6.
  • Na konci schůzky bylo všem aktivním členům poděkováno za celoroční práci a také jsme se rozloučili s Kristýnou Mičanovou a Františkem Ryznerem (žáci 9. A), kteří byli celoroční oporou naší ŠŽS.
  • Na úplný závěr p. u. Sylva Ježová informovala o nešvarech, které se na naší škole opět objevily – ničení majetku, poházené ovoce či mléčné výrobky, které žáci dostali na obědě. Nebuďte prosím k tomuto lhostejní a vždy na to upozorněte.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter