Výpis článků z archívu - Srpen 2021

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků z archívu - Srpen 2021
31
srpen
2021

Informace pro rodiče žáků 1. ročníku

Kategorie: Škola

Vážení a milí rodiče,

po projednání na dnešní pedagogické radě Vám chceme nabídnout, aby první povinné testování Vašich dětí proběhlo již zítra, tedy za Vaší osobní přítomnosti. Naším cílem je vytvořit co možná nejpřívětivější prostředí tak, aby vše proběhlo hladce, nenuceně a bez jakýchkoliv komplikací. Zároveň můžete být svým dětem v případě potřeby nápomocni i oporou. Prosím promyslete si tuto možnost, zítra bychom to poté společně ve třídě po slavnostním zahájení probrali.

Samotné společné zahájení nového ŠR pro děti 1. ročníku proběhne z důvodu nepříznivého počasí ve velké tělocvičně od 8.00, po příchodu do školy budete samozřejmě instruováni, platí také, že doprovod dětí musí mít při pohybu ve škole řádně nasazen respirátor.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na nastávající spolupráci s Vámi i s Vašimi dětmi.

31
srpen
2021

Erasmus+ - vzdělávání učitelů o prázdninách

Kategorie: Škola, Projekt: Jdeme dál

Loga

Během letních prázdnin se zúčastnily dvě vyučující druhého stupně projektu z programu Erasmus+, který byl zaměřen na zlepšení jazykových dovedností a rozšíření odborné kvalifikace.

25
srpen
2021

Začátek nového školního roku 2021/2022

Kategorie: Škola

Zahájení nového školního roku proběhne ve středu 1. září v 8.00, přičemž škola bude pro žáky otevřena jako tradičně již od 7.40. Podrobné informace k organizačním záležitostem spojených se začátkem ŠR dnes rodiče žáků 2. - 9. ročníku obdrželi prostřednictvím aplikace Bakaláři.

Slavnostní zahájení pro žáky 1. tříd a jejich doprovod se uskuteční od 8.00 v atriu školy, v případě nepříznivého počasí bude program přemístěn do jejich kmenových tříd. Upozorňujeme, že při pohybu ve vnitřních prostorách školy musí mít návštěvníci na základě opatření MZČR nasazen respirátor.

Školní družina bude 1. září otevřena od 6.00 do 14.00, v následující dny bude pak již fungovat v neomezeném režimu (6.00 - 16.00).

Těšíme se na Vás!

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter