Výpis článků z archívu - Květen 2021

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků z archívu - Květen 2021
31
květen
2021

Projektový den

Kategorie: Aktivity školní družiny

Projektová výuka byla realizována ve spolupráci školní družiny základní školy a grafika Jiřího Šabaty. Žáci byli seznámeni s obsahem a významem práce grafického designéra (grafika). Dále už výuka probíhala se zaměřením na jednu konkrétní činnost, a to tvorbu loga.

31
květen
2021

Školní psycholog radí

Kategorie: Psycholog radí

témata:

1) Respekt k rodičům
2) Adaptace po návratu
3) Obavy z návratu
4) Rozdělení PC
5) Známkování po návratu
6) O nastavení domácí přípravy

24
květen
2021

Výsledky voleb do Školské rady

Kategorie: Škola

Ve dnech 20. - 21. 5. 2021 proběhly na základě Volebního řádu Školské rady vydaného Radou města Kopřivnice volby do Školské rady ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123 okr. NJ.

24
květen
2021

Školní obědy na měsíc červen

Kategorie: Škola

Jelikož bude škola v červnu fungovat již v běžném provozu, nebudeme na tento měsíc strávníkům plošně odhlašovat obědy. Naopak je potřeba si je přes internetový portál odhlásit v případě, že je nechcete odebírat (jak na celý měsíc, nebo pouze na konkrétní dny).

19
květen
2021

Od 24.5. končí rotační výuka na ZŠ

Kategorie: Škola

I žáci 2. stupně tedy budou moci konečně od pondělí docházet k pravidelné výuce do školy dle jejich platných rozvrhů k 1.9.2020.

Podrobné informace rodiče žáků 2. stupně naleznou v Bakalářích ve zprávě z dnešního dne, rodiče žáků 1. stupně pak z 12.5.

18
květen
2021

Květen plný sluníčka a tvoření

Kategorie: Aktivity školní družiny
14
květen
2021

Linka důvěry pro rodiče

Kategorie: Škola

Zřízení Linky důvěry pro rodiče

5
květen
2021

Informace k nástupu žáků 2. stupně na rotační systém výuky a k výdeji obědů

Kategorie: Škola

Od pondělí 10. května se v rámci rotačního systému vrátí k prezenční výuce část žáků 2. stupně. Veškeré podrobnosti k organizaci návratu žáků 2. stupně naleznou žáci i jejich rodiče v Bakalářích.

V návaznosti na to bude od 10.5. také upraven režim výdeje obědů pro žáky distanční výuky, kteří budou moci vyzvednout oběd pouze v čase od 11 do 11.30 hodin (jindy to bohužel z důvodu nastavených protiepidemických opatření není možné, za žáka může oběd vyzvednout i jeho zástupce). Zároveň upozorňujeme, že je potřeba si obědy na měsíc květen přihlásit přes internetový portál, pokud jste tak ještě neučinili a chcete je odebírat.

3
květen
2021

Čarodějnické odpoledne

Kategorie: Aktivity školní družiny

V pátek 30. dubna proběhlo ve školní družině soutěžní odpoledne. Čarodějnická dráha, kterou děti měly proletět, čekala na školním hřišti. Nejtěžší bylo neztratit při letu čarodějnický klobouk a správně řídit své koště. Čas pečlivě měřila hlavní Čarodějka a nejrychlejší čarodějnice Naty dostala upomínkovou medaili.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter