Výpis článků z archívu - Prosinec 2021

Nacházíte se: Úvodní stránka >> Výpis článků z archívu - Prosinec 2021
22
prosinec
2021

PF 2022

Kategorie: Škola

PF2014

22
prosinec
2021

Projekt Paměti národa

Kategorie: Škola

V rámci projektu Příběhy našich sousedů proběhla v prosinci vernisáž informačních panelů a výstupů s názvem „To my chceme! O cestě Kopřivnice ke svobodě“, před novým Muzeem nákladních automobilů Tatra. Rozhovor s Petrem Boháčem vedly žákyně 9. ročníku Vanesa Juříčková a Nikol Harabišová.

20
prosinec
2021

Advent se včelkami Bee-bot

Kategorie: Škola, Projekt: Jdeme dál
Loga

Do školy nám dorazily předvánoční dárečky - robotické včelky Bee-bot.

Žáci si tak v prosincových hodinách ICT mohli vyzkoušet ovládání této robotické včelky. Naučili se, jak ji naprogramovat, aby splnila zadaný úkol. V hodinách informatiky jsme řešili projekty a pracovní listy, které byly vytvořeny v rámci programu Erasmus+ Jedeme dál.

17
prosinec
2021

Žít normálně

Kategorie: Škola

V úterý 14.12.2021 proběhl na naší škole projekt “Žít normálně”, který byl realizován ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a organizací Jeden Svět Ostrava.

16
prosinec
2021

Art and Role-play with Class 3.B

Kategorie: Škola

When it comes to language learning, Role-play and Art play an important role and are ideal techniques to teach language, especially in primary education because it prepares the students for real-life situations, boosts their self-confidence, and enhances their social skills as they have to work in groups.

10
prosinec
2021

Návštěva nového Muzea nákladních automobilů Tatra

Kategorie: Škola

Využili jsme nabídky navštívit nově otevřené Muzeum nákladních automobilů Tatra v odpolední výuce předmětu Výtvarná výchova. Žákům 8. A byla představena prezentace s názvem „Fenomén automobil'.

7
prosinec
2021

ŠŽS a Mikulášské řádění

Kategorie: Škola

Příprava akce s názvem Mikuláš, čerti a andělé byla součástí prosincové schůzky ŠŽS. Rozvážný Mikuláš s doprovodem divokých čertů a milých andělů k nám zavítal v pondělí 6. 12., poděkování za přípravu a realizaci patří všem, kteří se akce zúčastnili, Fotografickou dokumentaci pořídila Vanesa Juříčková (IX. A).

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter